17 Alfa Oh Progesteron: 1,5, 1,4 Delta Androstendion: 8.1 çıktı. Sanırım hamile kalmamı zorlaştırıyormuş ve sorun varmış. Bana bilgi verebilir misiniz?

 17 Alfa Oh Progesteron: 1,5,  1,4 Delta Androstendion: 8.1 çıktı. Sanırım hamile kalmamı zorlaştırıyormuş ve sorun varmış. Bana bilgi verebilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Bunlar böbrek üstü bezlerinde üretilen hormonlardır. Yükseklikleri bazen sorun yaratabilir. Adet dönemi dahil pek çok şeyden etkilendiği için bu şekilde yorum yapmak sağlıklı değil. İleri tetkik gerekebilir, doktorunuzla iletişime devam edin