17 aylık bir kızım var sol memesinde sertlik var dışarıdan belli olmuyor bastırınca anlaşılıyor ultrason yapıldı?

17 aylık bir kızım var sol memesinde sertlik var dışarıdan belli olmuyor bastırınca anlaşılıyor ultrason yapıldı sol meme retroalar bölgede 19×8 mm meme parankimdoku hipertrofisi ile uyumlu görünüm izlenmiştir. bu alanda solid yada kistik lezyon izlenmemiştir diyor. kan tahlilleri normal çıktı bu ne anlama geliyor.o sertlik? tehlikeli mi endokrin uzmanına götüreyim mi yoksa kendi kendine geçer mi?? free t4 1.09 tsh 3.68 fsh 2.99 Lh 0.100

Tahlil.com Cevabı : Facebook sayfamızda da sorunuza cevap verildi.Birçocuk cerrahisi uzmanına da danışabilirsiniz.Tahlillere sorun görülmüyor