17 gun önce aşılama oldum ve 15. gun kan testi yaptırdım sonuc 0.39 çıktı ve ertesi gün adet olmam gerekiyordu ve hala olmadım

 17 gun önce aşılama oldum ve 15. gun kan testi yaptırdım sonuc 0.39 çıktı ve ertesi gün adet olmam gerekiyordu ve hala olmadım acaba test için erken olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testinin yapılması için en önemli kural beklenen adet tarihinde gecikme olmasıdır.Beklenen adet tarihinde gecikme olmadan gebelik testi, doktorunuz önermedikçe yapılmamalıdır.
Testi biraz erken yaptırmışsınız.Bu değerler gebelikten söz edilemez.