17 haftalık hamileyi idrarımda bol lökosit,bol epitel görüldü

17 haftalık hamileyi idrarımda bol lökosit,bol epitel görüldü.Antibiyotik kullandıktan sonra tekrar idrarımda Eritrosit -,Lökosit 1-2,Epitel 20-25,PH 7.0 çıktı.Doktorum iyileşmiş olduğumu söylemesine rağmen idrarımı yaparken halen yanmam var ve rahmim de ağrıda sürekli oluyor. nedeni nedir?

Tahlil.com Cevabı : Şikayetleriniz devam ediyorsa idrar kültürü yaptırmanızı öneiririz, sonucunda üreme olursa tedavi verilebilir..