17 haftalık hamileyim neler yapmam gerekir kan değerim düsük mü?

 17 haftalık hamileyim neler yapmam gerekir kan değerim düsük mü? hemoglobin hgb .11.2 ,hematokrit hct 33.0 çıktı

Tahlil.com Cevabı :  Kansızlık bulgularınız var, bu yönde tedavi gerekebilir. Hamilelikte kansızlık görülebilen bir durumdur.