17 yaşında sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, onda klot ben bir şey yoktu, ben göbeğine boşaldığıma eminim ancak...

sevgilim 17 yaşında sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, onda klot ben bir şey yoktu, ben göbeğine boşaldığıma eminim ancak klotumun her yeri ıslaktı kalktığımda diyor ve kalktıktan sonra pet taktığını söylüyor, adeti 17 gün gecikmiş, sizce hamilelik şansı ne kadar

Tahlil.com Cevabı : % 25 :) Lütfen biraz mantıklı sorular sorun. Burası tahmin bilgisi veren bir iddia sitesi değil sağlık sitesi.Adetinde gecikme olursa test yaptırırsınız bu kadar basit yapmanız gereken