17 yaşındayım boyum çok kısa 1.50 felan 4 veya 5 senedir uzamıyorum hormonlarımda sorun olabilir mi?

Ben 17 yaşındayım boyum çok kısa 1.50 felan 4veya 5 senedir uzamıyorum hep aynı boydayım hiç uzamadım böyle gidersede hiç uzamam hormonlarımda sorun olabilirmi cevabınızı bekliyom

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki olabilir Bir endokrinoloji uzmanına başvurun