17 yaşındayım. Erkek arkadaşımla arkadan yoldan ilişkiye girdik. İlişki sonunda erkek arkadaşımın organı kan içindeydi. Normalin üstünde bir kandı.

Merhaba. Ben 17 yaşındayım. Erkek arkadaşımla an*l yoldan ilişkiye girdik. İlişki sonunda erkek arkadaşımın organı kan içindeydi. Normalin üstünde bir kandı. Ve canım çok yanmıştı. ertesi gün herhangi bir ağrı yanma yada sızı olmadı. Sizce bir sorun var mı?

Tahlil.com Cevabı : Umarız  an*l yol yerine yanlışlıkla vajinaya temas olmamıştır.Bu durumda kızlığınız bozulmuş olur. Arkadan ilişkiler doğal ilişki olmadığından ağrı ve kanama da olabilir.