17 yaşındayım hastalığım 7 gün gecikti hiç bir hastalık belirtisi de yok en son hastalığım 3 gün sürdü çok kanamam oldu normalde 4-5 gün sürer ne yapmalıyım nor

17 yaşındayım hastalığım 7 gün gecikti hiç bir hastalık belirtisi de yok en son hastalığım 3 gün sürdü çok kanamam oldu normalde 4-5 gün sürer ne yapmalıyım normal mi bu kadar gecikmesi ?

Tahlil.com Cevabı : Vajinal enfeksiyonlar gibi bir çok etken adet düzensizliğine neden olabilir.Konuyla ilgili bir kadın doğum doktoruna başvurmanızda fayda var.Gerekli muayene ve tetkikler sonucunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.