18 gün önce hayat kadınıyla korunmasız ilişkiye girdim. Hiv den çok korkuyorum. İnternetten hiv belirtilerini okudum sonra kuru öksürük olmaya basladı.

Hocam kolay gelsin.Öncelikle ben hastalıkları çok ama çok kafama takan biriyim. 18 gün önce hayat kadınıyla korunmasız ilişkiye girdim. Hiv den çok korkuyorum. İnternetten hiv belirtilerini okudum sonra kuru öksürük olmaya basladı. 2 gündür de sırtım hem çok ağrıyor hem de sanki ateşler içinde ama elimi sırtıma değdirdiğimde sıcaklık normal.Bana yardım edin lütfen.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle korunmasız ilişkilerden kaçının. Özellikle bu tarz ilişkilerde.
Şikayetleriniz internetten araştırma yaptıktan sonra çıktıysa psikolojikmen etkilenmiş olabilirsiniz.Yine de bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına gitmenizde fayda vardır.Bu işler ihmal etmeye gelmez