18 haftalık hamileyim daha önceki hamileliğimde tsh ve t4 testlerim normal değerlerdeydi?

18 haftalık hamileyim daha önceki hamileliğimde tsh ve t4 testlerim normal değerlerdeydi.ancak bu hamileliğimde doktorum sonucun düşük çıktığını ve 2 hafta ara ile tsh ve t4 testi istiyor.test sonuçlarım:t4 0,66 hast.ref.aralığı:0,71 – 1,87tsh 1,273 ” ” :4.47 – 4.40

Tahlil.com Cevabı : Ben tahlillerinizde bir sorun bulamadım.Her 2 testinizde normal çıkmış.TSH testinin normal değerleri,genel olarak 0,35-4,00 arasındadır.Sizin TSH için verdiğiniz referans değerler de hatalı gözüküyor.