18 haftalık hamileyim tsh düşüklügü var dediler ve bugüne kadar ilac kullanmadıgım icin bebekte bedensel ve zihinsel sorunlar olabilir gibi ihtimaller verdiler

 18 haftalık hamileyim tsh düşüklügü var dediler ve bugüne kadar ilac kullanmadıgım icin bebekte bedensel ve zihinsel sorunlar olabilir gibi ihtimaller verdiler bunun gerceklik payı nedir benim icin cok önemli gebelikte tsh düşüklügü nekadar etki eder bebege?tesekkürler

Tahlil.com Cevabı : TSH değerinizi yazmamışsınız, sonucunuzu detaylı yazarsanız daha sağlıklı bilgi verebiliriz.