18 haftalık hamileyim.kolesterol 234 ,hdl kolestrol 72.9,serbest t3 5.81 serbest t4 0,824. kolestrol ve serbest t3 yüksek çıktı ne anlama geliyor?

 18 haftalık hamileyim.kolesterol 234 ,hdl kolestrol 72.9,serbest t3 5.81 serbest t4 0,824. kolestrol ve serbest t3 yüksek çıktı ne anlama geliyor? Bebegime ve bana zararı olur mu.ne yapmalıyım.6 haftalıkken butun değerlerim normaldi.

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol  değerleri hamilelikte yükselebilir.Bu olağan bir durumdur.Belirtiğiniz değerlerde gebelik yönünde endişe verecek bir durum yoktur.