18 yasında bayanım . adet sancısı ve düzenszliği şikaytyle doktora gttm. 4.gün hormon testi yaptırdım . degerler; TSH 2.51 T4 0.86 T3 3.79 LH 3.58?

mrb 18 yasında bayanım . adet sancısı ve düzenszliği şikaytyle doktora gttm. 4.gün hormon testi yaptırdım . degerler;TSH 2.51T4 0.86T3 3.79LH 3.58Dehidro Etian Drosteron Sülfat 68.5PROGESTERON 0.20FSH 4.54ESTRADİOL 36.0yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : http://tahlil.com/bayanlar-hormon-tahlillerini-gonderirken-nelere-dikkat-etmeliler/ yazımızı okuyun ve referans değerleri de gönderin lütfen

i*********** :

Adet duzensizlgm var ama 30gunden once olmuyorum 2ay once de adetmden 3-4 gun sonra ters iliskiye girdm bir sonraki adetm 4gun kadar gec geldi adetm biteli 17gun oldu ve 4-5gundur goguslerimin alt kismina dogru ufak bi bolgede biraz agri var sizce hamile miyim?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.