18 yasındayım dün yüksek ateş şikayeti ile acile gittim kan tahlili yaptılar yüksek ve düsük olan değerlerimi yazdım.

 Merhaba ben 18 yasındayım dün yüksek ateş şikayeti ile acile gittim kan tahlili yaptılar yüksek ve düsük olan değerlerimi yazıcam simdi yardımcı olursanız sevinirim.lymp : 0,6neut% : 83lymp% : 8rbc : 3,76hct : 31,6mch : 39,3mchc : 46,7plt : 116

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulguları göze çarpıyor, plt değeri de hafif de olsa düşük.Bir hematoloji uzmanına danışabilirsiniz.