18 yaşındayım hormon eliza testi yaptırdım değerlerim normal çıktı ?

  18 yaşındayım hormon eliza testi yaptırdım değerlerim normal çıktı progesteron bölümünde çocuk 0.01 ng/ ml olarak yazıyor fakat sormak istediğim bir şey var bu testle hamilelik anlaşılırmıydı ? ultrason kontrolündede hiç bir şey görünmediğini söyledi hamilelik 17 gün sonra kendini kan testinde yada ultrasonda belli edermi cevaplarsanız çok sevinirim hala bu şüphe içimde :(

Tahlil.com Cevabı :  Progesteron testi hamileliği ortaya çıkaran bir test değildir.Yumurtlama olup olmadığı konusunda fikir vermektedir.