18 yaşındayım ve hiç kadın doğum doktoruna gitmedim. Ama adetlerim çok sancılı oluyor,yüzümde çok tüy ve geçmeyen sivilce izleri var

 18 yaşındayım ve hiç kadın doğum doktoruna gitmedim. Ama adetlerim çok sancılı oluyor,yüzümde çok tüy ve geçmeyen sivilce izleri var bunun kistten kaynaklanabilceğini söylediler ama utanıyorum gitmeye korkulacak bir şey mi

Tahlil.com Cevabı : Hormonal bir hastalığınız olabilir.Polikistik over gibi.Bir endokrinoloji ve/veya kadın doğum doktoruna başvurunuz.