18 yaşındayım ve yaklaşık 2 buçuk yıldır reglim inanılmaz düzensiz.

Merhaba, 18 yaşındayım ve yaklaşık 2 buçuk yıldır reglim inanılmaz düzensiz. Doktorum bir sorun olmadığını söyledi ve duphaston verdi. Kullandım ama bazı kadınların gebe kalmak içinde kullandığını duydum ve böyle birşey istemediğim için bıraktım. Hormon testi yaptırdım ama normal çıktı. Ama ben 2 ay 3 ay regli olamıyorum. Kasık ağrılarım oluyo ara sıra kısa süreli. Bunun sorunun sebebi ne olabilir ?

Tahlil.com Cevabı : Kadın doğum uzmanınıza güvenmenizi ve  sağdan soldan duyduğunuz şeylerle hareket etmemenizi öneririz.