18 yaşındayım yaştılarıma oranla aşırı kıllanma var.Omuz sırt ve göğsümde çok sık olmasada uzun kıllar çıkıyor?

Merhaba 18 yaşındayım yaştılarıma oranla aşırı kıllanma var.Omuz sırt ve göğsümde çok sık olmasada uzun kıllar çıkıyor daha hormon testi yaptırmadım ve bu kıllardan kurtulmak istiyorum cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Bir endokrinoloji uzmanına başvurun gerekli testleri isteyecektir.