18 yaşınsayım ve bakireyım sevgılımle surtunme yoluyla bırlıktelıgımız oluyor?

mrb ben 18 yaşınsayım ve bakireyım sevgılımle surtunme yoluyla bırlıktelıgımız oluyo ama ıc camasır uzerınden gecen ay 10 eylulde adet oldum bu ayın basından berı kahverebngı koyu bı akıntı geldı bes gun kadar daha sonra rengi kırmızıya döndü. ama adet gibi hissetmedim doktora gittim kan ve hormon testi yaptı anormal bişey cıkmadıgını soyledi ben gebe olup olmadığımı merak edıyorum kan testınde cıkar mıydı degerler elımde ama hangısını ayzacagımı bılemedım ve bu ay adet gorur muyum bunun nedenı ne lutfen yardımcı olun cok korkuyorum. kan testınde gebelık ıcın ayrı bısey mı yapılıyo yoksa normal kan testınde cıkar mıydı gebe oldugum lutfen yardım edın

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali yok denecek kadar az, bu kadar korkup kafayı takıyorsanız bu işlere bir daha girişmeyin, psikolojiniz bozulmuş.