18.08de idrar testim negatif cıktı.Hamilemiyim?

Erkek arkadasımla 11.07'de sürtünme yoluyla beraber olduk.Boşalma olmadı ama cıplaktık.02.08de kanamam oldu ama kısa sürdü.18.08de idrar testim negatif cıktı.Daha sonra kanamam oldu bu da 1-2 gün kısa sürdü.şuan adet günüm 1 hafta gecikti.Hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : İlişkinizin üzerine 2 kez adet görmüşsünüz. Kesin sonuç için kanda gebelik testi baktırabilirsiniz.