19 eylülde tahlil yaptırdım beta hcg 1111 çıktı hamile miyim kaç haftalık kese ne zaman görünür?

19 eylülde tahlil yaptırdım beta hcg 1111 çıktı hamilemiyim kaç haftalık kese ne zaman görünür?

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz hamileliği destekliyor. Kaç haftalık hamile olduğunuzu gebematik özelliğimizi kullanarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Gebematik için tıklayın.  Gebelik kesesi 4,5-5 haftalıkken görülmeye başlar.