19 günlük bir kız bebeğim var ,değerleri şöyle: WBC :13.53 RBC :6.49 HGB :20.8 sizce nasıl?

Merhabalar benim 19 günlük bir kız bebeğim var ,değerleri şöyle: WBC :13.53 RBC :6.49 HGB :20.8 HCT :62.2 Hocam değerler böyle çok korkuyorum lütfen bana bir yol gösterin ne yapmam lazım...

Tahlil.com Cevabı : Bebeğiniz henüz 19 günlük olduğu için bu değerler olağan olabilir.Bir aya kadar bebeklerde kan sonuçları böyle çıkabilir.