19 ve 20 temmuz ılskı yasadım ıcerı bosalma olmadı

MRB daha once yazmıstım 19 ve 20 temmuz ılskı yasadım ıcerı bosalma olmadı 21 temmus ertesı gun hapı aldım 31 temmuz tekrarı lskı oldu ıcerı bosalma olmadı ama suan karnımda bı hareketlılık hıssedıyorum ve goguslerımde arada agrı oluyo sızce hamılemmıyım yoksa psıkolojıkmı

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz var ise test yapmanızı öneririz, karnınızdaki hareket gaz hareketidir, hamile olsanız bile hissetmeniz imkansızdır..