19 yaşındayım. kadın doğumdan hormon hemogram ve idrar testi istedi doktorum sonuçlarda yüksek yada düşük değerler şöyle:

mrb ben 19 yaşındayım. kadın doğumdan hormon hemogram ve idrar testi istedi doktorum sonuçlarda yüksek yada düşük değerler şöyle: MCH: 23.1 MCHC:28.7 PLT:305 BAS#: 0.02 TSH:2,425 Sonuçlara göre hamile miyim yada hastalığım nedir?

Tahlil.com Cevabı : Kan sayımınıza göre bir miktar kansızlığınız var, yazdığınız testler içinde gebelik testi yoktur..