19 yaşındayım tsh 1,93 t3 2.9 t4 0,926 mens bitiminden iki gün sonra yapılan bir test polikist overim var?

 19 yaşındayım tsh 1,93 t3 2.9 t4 0,926 mens bitiminden iki gün sonra yapılan bir test polikist overim var her ay düzeni tarlusal kullanıyorumsabah uyandığımda gözlerimde ve yüüzmde şişliık oluşuyor sürekli kilo atrışı mecvcut halsizlik uykuma istegi çok agrı ,mutsuzlk öağızdan bozukluğu hipotr

Tahlil.com Cevabı : Sorunuzun ne olduğu anlaşılamamıştır.