1hafta önce gebelik suphesi ile Beta testi yaptırdım sonucum 41,03 dü.

Merhaba Hocam 1hafta önce gebelik suphesi ile Beta testi yaptırdım sonucum 41,03 dü. Gebematiginizden hesaplayarak 3haftalik hamile oldugum sonucunu aldim.. Aradan 7gun gecti tekrar yaptirsam kat sayimina gore direk anlayabilirmiyiz ?

Tahlil.com Cevabı : Evet tekrarlayın, normalde 2-3 kat artması gereklidir..