2-3 ay önce kan tahlili yaptırmışdım. Monosit değeri 0.838 çıktı?

2-3 ay önce kan tahlili yaptırmışdım. Monosit değeri 0.838 çıktı. Doktorum cihaz yanlış ölçmüştür dedi geçiştirdi. Ama iki hafta önce sağ memem de 2 santimlik bir kitle fark ettim. Meme kanseri olabilir miyim? Hemogram testimde çıkan sonuçların tümü normal değerlerin üstünde..

Tahlil.com Cevabı : Monosit değeri ile memedeki kitlenin bir ilgisiyok.ilk fırsatta genel cerrahi uzmanına meme muayenesi için başvurun