2-3 gündür kahverengi akıntım vardı

enim sat 07kasım plano testim pozitif 19 araılkta dr gittim kese göründü 5 haftalık olduğunu söyledi kalp atışı görünmedi 2-3 gündür kahverengi akıntım vardı dün betahcg yaptırdım 97 çıktı yorumunuzu alabilirmiyim.sizce bir sorun varmı .ctesi kontrole gideceğim lütfen yardımcı olurmusunuz

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuza gidin ve ultrasonografik olarak kontrol edilmesi gerekir..