2 3 Hafta önce kız arkadaşımla ilişkiye girdik ve korunmadık vajinasına girip çıkardım , boşalcağım zaman direk çektim ?

2 3 Hafta önce kız arkadaşımla ilişkiye girdik ve korunmadık vajinasına girip çıkardım , boşalcağım zaman direk çektim ve 5 saniye sonra boşaldım . kız arkadaşım tam girmediğini söledi ama yinede korku var acaba zevk suyum bulaşmışdır ? hamile kalma olasılığı varmı ?

Tahlil.com Cevabı : Adetinde 5-10 kadar gec,kme olursa gebelik testi yaptırın.