2. Adeti gecikti bu ilişkiden hamile kalma ihtimali var mıdır

Merhaba 18 kasımda kız arkadaşımla prezervatif ile korunmalı ilişki yaşadık ve 19 kasımda adet günüydü .19 kasımda adetini gördü ancak 2. Adeti gecikti bu ilişkiden hamile kalma ihtimali var mıdır

Tahlil.com Cevabı : Korunmalı veya korunmasız bir cinsel beraberlik sonrası adet görülmüş olması, bu ilişki nedeniyle gebelik olasılığının ortadan kalktığını gösteirir.Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz.