2 ay adet olamadıktan sonra bete hcg testi yaptırdım sonuç 1.20 çıktı ?

 2 ay adet olamadıktan sonra bete hcg testi yaptırdım sonuç 1.20 çıktı doktorum tarlusal önerdi kullandım hastalandım eğer gebelik gibi durum olsaydı değerler bu kadar düşük olurmuydu yada hastalanırmıydım? sanırım kan tahlilinde yanlış çıkma olasılığı düşüktür. en merak etiğimde hastalnrmydm

Tahlil.com Cevabı : Gebelik söz konusu olsaydı değeriniz yüksek çıkardı, zaten ilaç kullanarak normal adet olmuşsunuz.