2 ay önce bir ilişkim oldu. 1 ay adet görmedim. şimdi 6 gün süren bir kanamam oldu. adet kanaması gibiydi?

 2 ay önce bir ilişkim oldu. 1 ay adet görmedim. şimdi 6 gün süren bir kanamam oldu. adet kanaması gibiydi. üstüne görmeden şüphelenmedim çünkü 2 ay geçti. ancak artık bugün hastalanmam lazım, hastalanmalıyım diye kendimi çok şartladım, acaba bu yüzden bi geldi. hamile olabilir miyim.

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme ile normal adet kanamasını ayırt etmenin en pratik yolu gebelik testi yaptırmaktır. Gebelik testi sonucuna göre hamile olup olmadığınızı belirleyebilirsiniz.