2 ay önce bir şüpheli ilişkim olmuştu.Elisa Anti Hiv testim negatif çıktı.

2 ay önce bir şüpheli ilişkim olmuştu.Elisa Anti Hiv testim negatif çıktı. İlişkiye girdiğim bayana da test yaptırtım. Sonucunda Anti Hiv 0,268 yazıyor.Ve dokturunun virus olmadığını söylediğini söylüyor. Anti Hiv 0,268 ne demek?

Tahlil.com Cevabı :

HIV tahlil sonuçlarınız normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,

HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..