2 ay once ertesi gün hapı kullandım suana kadar hiç bir yan etkisini gormedim ama son 3 haftadır toplamda 8 kere 1 i cok olmak uzere iki adet arası kanamam oldu kesinlikle hamile degilim

Merhabalar 2 ay once ertesi gün hapı kullandım suana kadar hiç bir yan etkisini gormedim ama son 3 haftadır toplamda 8 kere 1 i cok olmak uzere iki adet arası kanamam oldu kesinlikle hamile degilim bu hapın etkisi olabilir mi yada neden kanama oluyor lutfen yardım edin bu lekelenmeler neden oluyo cok ve adetlerim duzenli lutfen cok korkuyorum cevap yazın

Tahlil.com Cevabı :

Ertesi gün hapları, korunmasız ilişkinin hemen ardından gebeliği önlemek amacıyla kullanılan bir ilaçlardır
Kullanımını takiben zaman zaman adet döngüsünde bir takım düzensizliklere yol açabilir.Şikayetleriniz devam eder ise bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz.