2 ay önce girilen bi ilişkşde adetler düzenli olarak olsa bile (üstüne görme olsa bile) bhcg testinde ve ya eczaneden alınan idrar testinde kesin sonuç çıkar mı

2 ay önce girilen bi ilişkşde adetler düzenli olarak olsa bile (üstüne görme olsa bile) bhcg testinde ve ya eczaneden alınan idrar testinde kesin sonuç çıkar mı? üstüne adet görme kan testini ve ya idrar testini yanıltır mı teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : üstüne görme konusunu tam bilmediğiniz anlaşılıyor.