2 ay önce korunmasiz bir iliski yasadim ve iliskiden 2 hafta sonra Yogun halsizlik ve kisa sureli ishal gecirdim ve 3. haftada urtiker hastaligi yasadim suan 2. aydayim karin bolgemde dokuntusuz kasinti yasiyorum hiv olma riski nedir?

Iyi gunler yaklasik 2 ay kusur kadar once korunmasiz bir iliski yasadim ve iliskiden 2 hafta sonra Yogun halsizlik ve kisa sureli ishal gecirdim ve 3. haftada urtiker hastaligi yasadim suan 2. aydayim karin bolgemde dokuntusuz kasinti yasiyorum hiv olma riski nedir?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür bir şüpheniz var ise HIN testi sonuçlarınızı görmemiz gerekir.Buna göre bir bilgi verebiliriz.