2 ay önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilirmiyim..

2 ay önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik o boşalırken vajinamın üstüne boşaldı ama hemen çekti içine girip girmediği hakkında bir fikrim yok hamile kalmış olabilirmiyin ilişkiden sonra ki ilk ay sadece 2 gün regli oldum sonra kesildi bu ay tam oldu ama koyu renkte sebebi nedir

Tahlil.com Cevabı : Gebelik ihtimaliniz yok denebilir, ancak test yapabilirsiniz..