2 aydır lustral 100 mg ilaç kullanıyorum hiv testi için tahlil yaptırdım kullandığım hap tahlil sonucunda kan değerlerini etkilermi

Merhabalar yaklaşık 2 aydır lustral 100 mg ilaç kullanıyorum hiv testi için tahlil yaptırdım kullandığım hap tahlil sonucunda kan değerlerini etkilermi

Tahlil.com Cevabı : Hayır kullandığınız ilaç test sonucunu etkilemez.