2 aydır vajinada iki güne bir kaşıntım oluyor

2 aydır vajinada iki güne bir kaşıntım oluyor ve içte yara varmış gibi agrı.doktor akıntım olduğunu önemli olmadıgını söyledi. 1 haftadırda ozellikle geceleri yarım saate bir idrara çıkıyordum artık çıkamıyorum.yanma,kaşıntı vebaskı var. lökosit,eritrosit,epitel, hiyalin çokyüksek ilaç verdi gönderd

Tahlil.com Cevabı : Vajinal bir enfeksiyon geçiyor olabilirsiniz. Doktorunuz önerilerine göre hareket edin.