2 aylık evliyim neredeyse her hafta hastaneye gittim acile gittim ama çözüm bulamadık

2 aylık evliyim neredeyse her hafta hastaneye gittim acile gittim ama çözüm bulamadık bi gittim taş var dediler tahlil ve ultrason temiz çıktı enfeksiyon var dedi ilaç kullandım geçer gibi oldu ilacı bıraktım tekrar aynı acı yanma hissi var ne yapmalı

Tahlil.com Cevabı : Bir kadın ve üroloji doktoruna muayene ve detaylı tahlil için başvurmalısınız.