2 aylık evlıyım ve pazartesı gunu kanda gebelik testı yaptrdım degerım 345,52 cıktı

merhababugun testı tekrar yenıledım değer 1199,36 cıktı suan kac haftalık hamıle olabılırım , temmuzun 11 son adet tarıhım ve ağustos ayında onlem almamaya başlamıştık yardımcı olabılırmısnız sımdııden tskler

Tahlil.com Cevabı : Stemizdeki Gebematik'i kullanarak hesaplayabilirsiniz..