2 aylık hamileyim doktorumun istediği tahlillerde, BUN: 7 mg/dL -- ÜRE: 14,98 mg/dl. çıktı.

 Merhaba, ben 2 aylık hamileyim doktorumun istediği tahlillerde, BUN: 7 mg/dL -- ÜRE: 14,98 mg/dl. çıktı, açıklarsanız sevinirim. teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Lütfen ilgilii alana soru sorunuz.Konu başlığı hemogram tahlilleri ve sorduğunuz soru üre ve bun ile ilgili