2 aylık kızımın TİT sonuçları bunlar, İYE olabilir mi?

2 aylık kızımın TİT sonuçları:dansite 1015 1003-1030 protein 15mg/dl negatif ürobilinojen 0.1mg/dl ph 7,5 4,6-8 nitrit negatif negatif eritrosit negatif lökosit esteraz 75 wbc negatif mikroskobi 8-10 böbrek epiteli 10-15 lökosit görüldü . İYE olabilir mi suprax kullanmalı mı

Tahlil.com Cevabı : Böyle bir ihtimal var.Ancak ne yazıkki meslektaşlarımız çok kolay yapılabilen ve enfeksiyon yönünden çok net bilgi veren idrar kültürü testini pek fazla istemiyorlar.