2 buçuk yaşındaki kızımı kene soktu hemen acile götürdüm kan tahlilleri yapıldı ınr 1,28 çıktı ilk gün bugün tekrar götürdüm de ınr 1,31 çıktı

Merhaba 28 mayıs da 2 buçuk yaşındaki kızımı kene soktu hemen acile götürdüm kan tahlilleri yapıldı ınr 1,28 çıktı ilk gün bugün tekrar götürdüm de ınr 1,31 çıktı ve bize kanında pıhtılaşma var dediler herhangibi bi tedavi yapmadılar pazar günü tekrar kan alınacak benim ne yapmam gerekiyor birde kizimin kanı neden pirtilasiyor

Tahlil.com Cevabı : Referans değerleri yazmamışsınız.Ancak sonuçlarda panik olacak bir durum yok.Kontrollerinize devam edin.Endişelenmeyin.