2 gun once doktora gittim.bebek kesesi gorunuyor dedi.kesede de bisey gorunuyo bebek olabilirmis.son adetim 15 nisan.bugun test yaptm negatif cikti.

Merhaba 2 gun once doktora gittim.bebek kesesi gorunuyor dedi.kesede de bisey gorunuyo bebek olabilirmis.son adetim 15 nisan.bugun test yaptm negatif cikti.hamilemiym dgilmiym anlamadm.yardimci olurmusunz.

Tahlil.com Cevabı : Test sonucu negatif çıktığına göre hamilelikten söz edemeyiz.Zaten ultrason muayenesinde de gebelik yönünden bir bulgu çıkmamış.