2 gün önce erkek arkadaşımla sürtündük fakat kıyafetlerimiz vardı üzerimizde daha sonra kıyafetlerimizi çıkardık?

2 gün önce erkek arkadaşımla sürtündük fakat kıyafetlerimiz vardı üzerimizde daha sonra kıyafetlerimizi çıkardık erkek arkadaşım karnıma boşaldı hemen sildik ve ben iç çamaşırlarımı giydim.Vajima meni bulaşmadığından eminim ama her ihtimale karşı ertesi gün hapı kullanayım mı?

Tahlil.com Cevabı : Rahat olabilirsin. Bu durumda gebelikten bahsedilmez.