2 gun once yaptirdigim testin sonucunda KOLESTEROL 295 HDL-C 34 LDL-C 207 olarak cikti

Ben 25 yasinda 1.84 boyunda 80 kilo bir erkegim daha onceden yaptirdigim testlerde bi sorun yokken 2 gun once yaptirdigim testin sonucunda KOLESTEROL 295 HDL-C 34 LDL-C 207 olarak cikti lutfen yorumlarmisiniz simdiden tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol  değerleri yüksek, bu konuda düzenli egzersiz ve diyet ilk aşamada bunları düşürmede etkili olacaktır.