2 gündür kasığımda sancım var sol tarafta hamile değilsem sorunum nedir?

merhaba hocam en son adet günüm 14 mayıs tı haziran ayında olmadım 8 gün geçti ve iki kere test yaptım sonuç negatif çıktı hiç bir hamilelik belirtisi hissetmiyorum ama 2 gündür kasığımda sancım var sol tarafta hamile değilsem sorunum nedir? acaba

Tahlil.com Cevabı : Sorununuz ne olduğunu ancak sizi muayene eden doktorunuz söyleyebilir.