2 gündür tansiyonum düşük.WBC:10.9 LY:1.1 MO:.2 EO:.2 BA:.0 NE:9.4

merhana 23 yaşındayım 2 gündür tansiyonum çok düşüyor.Burnum tıkalı hissediyorum. İŞTAHSIZLIK VAR WBC:10.9 LY:1.1 MO:.2 EO:.2 BA:.0 NE:9.4

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerinizi inceledim.Normal gözüküyor.Tansiyon düşüklüğü ve burun tıkanıklığı şikayetlerinizin nedeni bu tahlillerle anlaşılamaz.Dahiliye ve KBB bölümlerinde muayene olmalısınız.